Конкурс інфо-кампаній YouthImpact від НМРУ продовжено до 15 січня

Національна молодіжна рада України продовжує конкурс інформаційних кампаній з адвокації YouthImpact, що проходить під гаслом “Від маленьких ідей, до великих реформ” до 15 січня. Встигніть подати свою заявку та отримати до 20 тисяч гривень на кампанію з адвокації від НМРУ.

Національна молодіжна рада України надає фінансову підтримку інформаційним кампаніям, що стосуються адвокації прав молоді, або базуються на одній з тем позиційних документів Національної молодіжної ради України, серед яких неформальна освіта, молодь у процесі прийняття рішень, залучення молоді до політичного процесу, залучення молоді до роботи громадських організацій, розвиток молодіжної інфраструктури міст, доступ молоді до достовірної інформації, імплементація Резолюцій ООН 2250/2419, визнання молодіжної роботи в Україні, інклюзія та громадянська освіта.
Фінансування надається у розмірі від 5 до 20 тисяч гривень в залежності від рівня реалізації кампаній. Кінцевий термін подачі заявок для участі у конкурсі продовжено до 15 січня 2019 року.

Кампанії підтримуються Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Подробиці та форма для подачі заявки тут:

Отримай до 20 тисяч гривень на інфо-кампанію з адвокації від НМРУ

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення