Голова НМРУ обговорив важливість соціальних прав молоді рамках дискусії Офісу Ради Європи

 

Голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов обговорив можливості для розвитку соціальних прав молоді та нагальні проблеми української молодіжної політики в рамках дискусії організованої Офісом Ради Європи в Україні у Києві.
 
“Ми маємо дати відповідь молоді про те, як можна реалізувати себе в Україні. На сьогоднішній день ми б хотіли звернути увагу на те, що ми маємо певне законодавство, що стосується молоді, але воно не імплементується на тому рівні, на якому повинно відповідно до міжнародних документів. І коли ми говоримо про молодіжну участь у цих питаннях, вона є дуже актуальною”, – сказав Андрій Колобов в ході дискусії.
 
Крім того, в рамках заходу представниця членської організації НМРУ “Союз осіб з інвалідністю в Україні” Марина Сташина-Неймет представила позиційний документ Національної молодіжної ради України “Інклюзивна Україна”, що поділяє позицію Ради Європи та Європейської соціальної хартії, про важливість соціальної згуртованості для реалізації прав молодої людини. Для створення рівного доступу кожного члена громади до своїх прав позиційним документом пропонується створити державний механізм моніторингу для системного оцінювання рівня інклюзивності для молоді в державних документах, регламентах державних установах, молодіжних установах, освітніх закладах, молодіжних просторах, забезпечення інституцій матеріально-технічною базою для роботи.
 
Дводенна дискусія пройшла в рамках проекту «Визначення напрямків співпраці для розвитку соціальних прав людини в Україні», який розпочато в рамках Плану дій Ради Європи та України на період  2018-2021 років. Метою заходу є визначення ключових питань розвитку соціальних прав в Україні для досягнення стабільної демократії та захисту прав людини.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення