Львів передав статус Молодіжної столиці України Кам’янцю-Подільському

 

Кам’янець-Подільський офіційно отримав статус Молодіжної столиці України на 2019 рік від його попереднього володаря – Львова.

Участь у церемонії передачі взяли Голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов, член Ради НМРУ Едуард Романченко та голова Львівська молодіжна рада Наталя Шевчук.

«Кам’янець подався на Молодіжну столицю у 2015-му році, тоді ресурс на молодіжну політику був доволі обмеженим. Дуже приємно сьогодні чути, що через кілька років Кам’янець-Подільський зміг перемогти в такій конкурентній боротьбі», – підкреслив Андрій Колобов під час заходу.

Нагадаємо, Кам’янець-Подільський отримав статус “Молодіжна столиця України 2019” 21 грудня, обігнавши у фіналі Івано-Франківськ, Кременчук, Луцьк, Маріуполь, Одесу, Тернопіль, Харків, Хмельницький та Чернігів.

Національний Конкурс “Молодіжна столиця” проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Він спрямований на активізацію співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, і має сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. “Молодіжна столиця” має також поширити кращі практики молодіжної роботи, сприяти обміну досвідом та залучити молодь до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях. Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Мiнiстерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення