НМРУ розпочала процес створення ВП у Хмельницькій області

Національна молодіжна рада України розпочала процес створення свого Відокремленого підрозділу у Хмельницькій області, відповідне рішення затвердила Рада НМРУ у понеділок. ВП у Хмельницькій області стане сімнадцятим регіональним осередком Національної молодіжної ради України.
Створення регіонального ВП ініціювали громадські організації «Студентське самоврядування К-ПНУ ім. І. Огієнка», «Молодь за краще майбутнє» та Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської ГО «Союз осіб з інвалідністю в Україні».

Згідно зі статутом Національної молодіжної ради України, рішення про створення Відокремленого підрозділу повинна ухвалити Рада НМРУ, після чого інформація про створення ВП має бути оприлюднена, що дозволить іншим громадським організаціям регіону протягом місяця приєднатись до Відокремленого підрозділу. Після цього, ВП збирає установчі збори та починає існувати офіційно.

Якщо ваша громадська організація зареєстрована у Хмельницькій області, а її члени мають бажання приєднатись до всеукраїнської молодіжної платформи Національна молодіжна рада України, що об’єднує більше 80 молодіжних ГО по всій Україні та представляє інтереси української молоді на міжнародній арені, будь-ласка реєструйтесь за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1woFZmSgSrYORHxyhjDs_oVXPs71vpC21uQ6_h_0-7dc/edit

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення