Національна молодіжна рада Данії провела воркшоп по імплементації SDG для членів НМРУ

Національна молодіжна рада України  з Національною молодіжною радою Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd) провели воркшоп з імплементації Цілей сталого розвитку ООН (SDG) для членських організацій у Києві.

В рамках заходу експерти з Національної молодіжної ради Данії розказали про ініціативи SDG, пов’язані з молоддю та провели дослідження імплементації Цілей в Україні. DUF також презентували можливості для імплементації Цілей сталого розвитку на стратегічному рівні та розказали про ймовірні виклики на цьому шляху, а також обговорили з українськими організаціями ВП НМРУ “Львівська Молодіжна Рада”, “Закарпатська Молодіжна Рада”, “Дніпровська Молодіжна Рада”, Молодь Дніпра – МД, СД Платформа, Національна Організація Скаутів України, YMCA Kyiv, YMCA Ukraine, UMSA Ivano-Frankivsk, Молодіжне крило “Об’єднання “Самопоміч”, Link,  ITTA можливу співпрацю у реалізації SDG.

Цілі сталого розвитку (SDG), які ще називають “Глобальними цілями” — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі. Крім того, серед інших пріоритетів, вони також охоплюють нові сфери, такі як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість. Цілі є взаємопов’язаними — ключем до успіху в одній із них є вирішення питань, загалом пов’язаних з іншими.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення