НМРУ провела зустріч з переможцями конкурсу YouthImpact

Національна молодіжна рада України провела зустріч для переможців конкурсу інформаційних кампаній з адвокації YouthImpact в рамках стратегічної сесії у Києві.

Учасники зустрічі дізнались які механізми Національна молодіжна рада України пропонує для фінансування молодіжних організацій на рівні партнерства і діалогу, обговорили питання подальшої реалізації своїх кампаній та свої плани у сфері адвокації.

За час конкурсу YouthImpact НМРУ отримала більше 20 заявок від різних громадських організацій та ініціативних груп молоді, серед яких заявки на проекти адвокаційних кампаній з впровадження сексуальної освіти, залучення молоді до політичного процесу та захисту прав меншин. Серед усіх заявок було обрано 15 переможних кампаній. Майже всі кампанії-переможці (14 з 15 аплікантів) ініційовані або проводяться у партнерстві із залученням молоді з Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, конкурс інформаційних кампаній з адвокації YouthImpact проводиться Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту «Розвиток сталих моделей молодіжної участі», що є частиною програми «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні».

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення