НМРУ виступила за поновлення Супрун на посаді голови МОЗ України

Національна молодіжна рада України підтримала позицію своєї членської організації Ukrainian Medical Students’ Association щодо необхідності поновлення Уляни Супрун на посаді голови Міністерства охорони здоров’я України та звернулась до Верховної Радаи України з вимогою підтримати призначення Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я, замість в.о. голови відомства.

«ГО «Українська медична студентська асоціація» (надалі – УМСА) висловлює своє занепокоєння постійним політичним тиском на в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун та її команду. Ми вважаємо рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків таким, що суперечить інтересам здобувачів медичної освіти», – сказано у заяві UMSA.

Відсторонення Уляни Супрун від посади викликає стурбованість у великої кількості молодих людей, які навчаються в медичних закладах або вже розпочали свою практичну діяльність, через високу ймовірність сповільнення або призупинення курсу позитивних змін, які розпочала в.о. міністра на своїй посаді в рамках проведення медичної реформи, що оптимізує медичну сферу для виведення її на якісно новий рівень.

Кабінет Міністрів України призначив Уляну Супрун в.о. міністра охорони здоров’я 27 липня 2016 року. 5 лютого 2019 року Окружний адмінсуд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, частково задовольнивши позов народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Представники Кабінету міністрів та президент України Петро Порошенко висловились на підтримку Уляни Супрун та її реформ у сфері охорони здоров’я.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення