Громрада МОН підтримала законодавче врегулювання використання канабісу в Україні

Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України підтримала законодавче врегулювання використання канабісу в науці та медицині, відповідне рішення підтримало 17 з 28 учасників засідання.

Серед аргументів прихильників легалізації – відкриття нових можливостей для науки в Україні, через легальне дослідження канабісу та його впливу на організм людини в наукових цілях.

Повний протокол засідання громадської ради:

https://goo.gl/4UaEyR

Раніше виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала до легалізації в Україні препаратів, до складу яких входять коноплі у медичних цілях. За словами в.о. міністра, доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу — це реалізація їхнього права на медичну допомогу. У зв’язку з широким резонансом теми легалізації канабісу у суспільстві, та відсутністю статистичних даних про думку молодих українців стосовно цього питання, Національна молодіжна рада України, як представник молоді, ініціювала проведення відповідного дослідження. Національна молодіжна рада України звернулась до молодіжного проекту UNICEF Ukraine  U-Report Ukraine з пропозицією провести опитування щодо нагальності питання легалізації марихуани в Україні в медичних та наукових цілях. Крім того, НМРУ запропонувала провести відкрите обговорення питання легалізації марихуани за участі представників медичних та наукових інституцій, Міністерства охорони здоров’я України а також громадськості на базі результатів опитування U-Report. 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення