Кам’янець-Подільський представив план заходів, що місто проведе як Молодіжна столиця

Молодіжна столиця України – Кам’янець-Подільський представила понад 40 молодіжних заходів, що місто збирається провести протягом року.

Серед планів на рік: навчальні поїздки для обміну досвідом, всеукраїнський молодіжний форум “Час розумних”, конкурс стартапів та профорієнтований квест, напівмарафон та літній міжнародний табір.

Разом з тим, Голова Національної молодіжної ради Андрій Колобов підкреслив, що статус Молодіжної столиці дає молоді Кам’янця-Подільського не лише можливість участі у цікавих заходах, а і сприяє розвитку місцевої молоді у питаннях молодіжної політики та прав молоді.

«Сподіваємось що в межах святкування у статусі Молодіжної столиці рівень політичної освіти молоді буде вищий і вони будуть мати дуже чітке бачення як організувати молодіжну політику. Кам’янець-Подільський стане хабом», – сказав Андрій Колобов.

Кам’янець-Подільський отримав статус “Молодіжна столиця України 2019” 21 грудня, обігнавши у фіналі Івано-Франківськ, Кременчук, Луцьк, Маріуполь, Одесу, Тернопіль, Харків, Хмельницький та Чернігів. Раніше статус Молодіжної столиці України мав Львів.

Національний Конкурс Молодіжна столиця Українипроводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Він спрямований на активізацію співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, і має сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. “Молодіжна столиця” має також поширити кращі практики молодіжної роботи, сприяти обміну досвідом та залучити молодь до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях. Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Мiнiстерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Повний перелік заходів Кам’янця-Подільського на 2019 рік: http://www.dsmsu.gov.ua/media/2019/02/26/60/CALENDAR.pdf

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення