Рекомендації до Стратегії молодіжної політики України від НМРУ

Національна молодіжна рада України презентувала Рекомендації до Стратегії молодіжної політики до 2030 року, які було розроблено у партнерстві з членськими організаціями, профільними експертами та міжнародними партнерами платформи. Напрацювання були презентовані в ході прес-конференції у Києві. 

Частина рекомендацій  була розроблена членами українських молодіжних організацій та профільними експертами в ході трьоденної стратегчної сесії у Києві. Після стратегічної сесії, Національна молодіжна рада України провела обговорення Рекомендацій до Стратегії у 15 містах з молоддю, крім того протягом місяця документ було відкрито для онлайн обговорення. Таким чином, кожна зацікавлена молода людина могла доповнити його своїми коментарями. Це зробило документ більш репрезентативним, врахувавши думку всієї молоді, а не лише членських організацій Національної молодіжної ради України.

Всього рекомендації містять 14 пунктів:

 1. участь молоді у процесі прийняття рішень;
 2. залучення молоді до політичного процесу;
 3. безпека та екологія;
 4. формальна та неформальна освіта;
 5. гендерна рівність;
 6. інклюзія і права людини;
 7. здоров’я молоді;
 8. підприємництво і працевлаштування;
 9. доступ до інформації;
 10. мобільність і культурна дипломатія;
 11. молодіжна робота і волонтерство;
 12. молодіжне житло та інфраструктура;
 13. молодь в умовах децентралізації;
 14. молодь і культура.

Напрацювання пропозицій до Стратегії та її презентація здійснюється у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Рекомендації до Стратегії молодіжної політики 2030 від Національної молодіжної ради України

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення