НМРУ презентували Рекомендації до Стратегії молодіжної політики 2030 в Києві


National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine презентувала Рекомендації до Стратегії молодіжної політики до 2030 року, які було розроблено у партнерстві з членськими організаціями, профільними експертами та міжнародними партнерами платформи. Напрацювання були презентовані 28 березня в ході прес-конференції у Києві.

Частина рекомендацій була розроблена членами українських молодіжних організацій та профільними експертами в ході триденної стратегчної сесії у Києві. Після стратегічної сесії, Національна молодіжна рада України провела обговорення Рекомендацій до Стратегії у 15 містах з молоддю, крім того протягом місяця документ було відкрито для онлайн обговорення. Таким чином, кожна зацікавлена молода людина могла доповнити його своїми коментарями. Це зробило документ більш репрезентативним, врахувавши думку всієї молоді, а не лише членських організацій Національної молодіжної ради України.

Всього рекомендації містять 14 пунктів:

– участь молоді у процесі прийняття рішень;
– залучення молоді до політичного процесу;
– безпека та екологія;
– формальна та неформальна освіта;
– гендерна рівність;
– інклюзія і права людини;
– здоров’я молоді;
– підприємництво і працевлаштування;
– доступ до інформації;
– мобільність і культурна дипломатія;
– молодіжна робота і волонтерство;
– молодіжне житло та інфраструктура;
– молодь в умовах децентралізації;
– молодь і культура.

Напрацювання пропозицій до Стратегії та її презентація здійснюється у партнерстві з UNICEF Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

?Повний текст Рекомендації до Стратегії державної політики у молодіжній сфері до 2030 року:

http://nycukraine.org/…/Strategiya-molodizhnoyi-politiki-20…

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення