НМРУ закликає Раду Європи не скорочувати бюджет на молодь

Національна молодіжна рада України закликає представників України у Раді Європи не підтримувати скорочення фінансування молодіжного напряму. Українська молодь – один з головних бенефіціарів програм Ради Європи, що стосуються захисту прав молоді та дозволяють розвивати молодіжну політику в Україні.

Ми також звертаємось до Міністерства закордонних справ України та висловлюємо занепокоєння ситуацією, що може завдати незворотної шкоди співробітництву між молодіжними організаціями України та ЄС, вибудововану роками. Саме тому, Національна молодіжна рада України закликає МЗС збільшити внесок у Раду Європи, щоб допомогти у подоланні кризи в якій опинилась організація. Завдяки молодіжним програмам Ради Європи, стала можливою робота багатьох українських громадських організацій, що займаються культурною дипломатію та сприяють підвищенню рівня толерантності в суспільстві, чим засвідчують незворотність європейської інтеграції України.

Національна молодіжна рада України також закликає свої членські організації, що є частиною європейських парасолькових організацій об’єднатись для збереження бюджету Ради Європи на молодь.

Щоб приєднатись до процесу адвокації цього питання, використовуйте методичні рекомендації .

Раніше Дорадча рада Ради Європи з питань молоді висловила занепокоєння щодо можливої загрози для розвитку молодіжної політики. З рішучою заявою з цього питання також виступили Європейський молодіжний форум та Європейські політичні молодіжні організації. Вони звернулись до Ради Європи з вимогою не скорочувати бюджет на молодіжний напрям через кризу. Згідно з заявою Єврофоруму, через фінансову та політичну кризу, Рада Європи повинна скоротити приблизно 13% свого річного бюджету, що може мати суттєвий вплив на бюджет Департаменту молоді РЄ. Повний текст заяви.

Рада Європи міжнародна організація, яка об’єднує 47 держав-членів з основною метою захисту прав людини, демократії та верховенства права. У 2014 році Парламентська Асамблея Ради Європи позбавила російську делегацію права голосу у зв’язку з анексією Криму, у відповідь Росія перестала брати участь в сесіях асамблеї. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи тривала. З 2017 року Росія не платить внески до бюджету Ради Європи. В Міністерстві закордонних справ України стверджують, що у зв’язку з “руйнівними діями Російської Федерації, її агресією проти України і прямим фінансовим шантажем Ради Європи” з метою досягнення власних цілей Рада Європи опинилась у кризовому стані.

Повний текст позиції Національної молодіжної ради України.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення