НМРУ звертається до політичних партій щодо включення “14 пунктів”

Національна молодіжна рада України звертається до політичних партій, що балотуватимуться у парламент, із пропозицією включити “14 пунктів” частково або у повному обсязі до своїх передвиборчих програм для урахування інтересів молодих українців та потрапити на платформу Молодіжний Вплив – аналіз програм кандидатів, кампанії “Голосуй” мобілізація громадянської свідомості молоді.

?Більше про “14 пунктів” за посиланням: http://nycu.tilda.ws/nycu14

#Тегни своїх мажоритарних/партійних представників округу в коментарях. Зверни їх увагу на “14 пунктів”!

НМРУ прагне до створення в Україні середовища, в якому права кожної молодої людини будуть дотримані та всі молоді люди матимуть рівні можливості для того, щоб у повній мірі розкрити свій потенціал у професійній та особистій сфері. І, щоб розпочати процес наближення до таких умов, #НМРУ розробила Рекомендації до Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2030 року “14 пунктів” та займається їх адвокацією на всіх рівнях.

У зв’язку з позачерговими виборами до Верховної ради України, Національна молодіжна рада України пропонує політичним партіям включити пункти в свої програми, адже молодіжний компонент у програмах партій, що вже були оприлюднені, якщо і присутній, то лише опосередковано. Саме тому Національна молодіжна рада України пропонує політичним силам свою експертизу в галузі законодавства, що стосується молоді.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення