Результати конкурсу адвокаційних кампаній НМРУ

15 червня Національна молодіжна рада України презентувала результати конкурсу адвокаційних кампаній НМРУ, аналітичний огляд щодо механізмів участі молоді та нові інструменти Євродеск Україна!

Представники НМРУ розповіли про діяльність Ради в рамках проекту «Розвиток сталих моделей молодіжної участі», що є частиною програми «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у Східній Україні», та детально зупинились на активностях, які були реалізовані та наслідках планування подальших кроків реального впливу молоді.

В рамках конкурсу міні-грантів на адвокаційні кампанії #НМРУ 28 молодіжних проектів були реалізовані. Молодіжні громадські організації поділились власними здобутками, розповіли про «зради» та «перемоги» та пояснили, чому важливо соціальні проблеми вирішувати через адвокацію.

Національні координатори Eurodesk Ukraine / Євродеск Україна поділилися планами та новими онлайн-інструментами за допомогою яких молодіжні організації зможуть розміщувати інформацію про свої заходи в різних містах України та ділить власними історіями мобільності в розділі “Блоги”. Презентація нового сайту запланована на 1 липня. А поки, за посиланням Ви можете тестувати робочу версію: http://eurodesk.org.ua. Також, надсилайте свої пропозиції про те, якою Ви бачите платформу на електронну пошту Євродеску: eurodeskua.eurodesk.eu.

Значним здобутком проекту стала розробка дослідження на тему “Молодіжний вплив – механізми участі молоді”.  Автор дослідження Alexander Kauschanski розповів про те, які механізми участі молоді існують у світі і які ризики та можливості дає кожен з цих механізмів. Ознайомитися з коротким оглядом дослідження Ви можете за посиланням: http://bit.ly/2Ri5NkK

 

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення