НМРУ взяла участь у Всесвітній конференції міністрів

Голова Національної молодіжної ради України,  Андрій Колобов взяв участь у Всесвітній конференції міністрів, відповідальних за молодь 2019 та Лісабонський 21 молодіжний форум виступив зі словом від української молоді.

Захід відбувається в Лісабоні за участю політичних лідерів з 170 країни та молоді з усього світу, а також представників міжнародних організацій. На конференції обговорили “тренди” молодіжної політики, соціальні виклики та інтеграцію, інновації та цифрові зміни та молодіжні програми.

На заході виступив також, Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй, Антоніо Гутеррєш.

Андрій Колобов, у своєму виступі зазначив про важливість впровадження #14пунктів розроблених #НМРУ в молодіжну політику України та активної інтеграції Цілей сталого розвитку в молодіжній сфері!

Голова НМРУ провів зустрічі із Заступником Міністра Молоді Німеччини, відповідальним за молодіжну політику в ДержДепартамені США, Міністрами та молодіжними делегатами від країн партнерів України.

Уряд України також представляє Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та начальник патронатної служби міністра Ігор Звіздовський.

Live трансляція: https://vimeo.com/343697338/692fbd94e7

Завтра учасники обговорять майбутнє молоді з активістом і актором Нілом Дімарко та Бушра Ебаді, Канадська комісія ЮНЕСКО. Jayathma Wickramanayake Dias, представника Генерального секретаря ООН з питань молоді презентує Декларацію Лісабон+21 та António Guterres, Генеральний секретар Об’єднаних Націй і Антоніо Коста, прем’єр-міністр Португальської Республіки закриють конференцію!

Слідкуйте за оновленнями з конференції тут: https://www.instagram.com/youthlisboa21/

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення