Онлайн опитування членських організацій НМРУ

Національна молодіжна рада України запрошує до онлайн опитування членські організації НМРУ, якщо ви член палати Всеукраїнських Молодіжних Організацій, Відокремлених Підрозділів НМРУ, Палати Політичних Організацій, ми чекаємо на відповіді вашої команди!

Підрозділи (осередки, тощо) Всеукраїнських Молодіжних Організацій та Палати Політичних Організацій, які є членами Відокремлених Підрозділів НМРУ мають заповнити опитування, так само як і команди Всеукраїнських Молодіжних Організацій та Палати Політичних Організацій.

Лінк на опитування:➡️ https://nycukraine.typeform.com/to/P1KKYe

Опитування допоможе нам покращити нашу роботу для вас, проаналізувати потреби молодіжних організацій в Україні та ваш вплив в тих сферах в яких ви працюєте. Крім того, НМРУ планує проект стратегії спілки та пріоритети для того, щоб подальша діяльність відповідала інтересам та потребам членських організацій тому закликаємо вас повідомити нам про свої власні очікування як членів.

Пропонуємо вам зібратись вашим керівним складом, відповісти на ІХ блоків питань на різні теми:
– Контактна інформація
– Про вашу організацію
– Про взаємодію з регіональними молодіжними радами НМРУ(ВП)
– Про молодіжну політику в вашому місті/регіоні/країні
– Заходи
– Інформація про команду
– Забезпечення вашої роботи/підтримка організацій
– Зв’язки з громадськістю
– Пропозиції до роботи НМРУ
Ми також будемо використовувати опитування для оновлення ваших контактів, щоб забезпечити належний зв’язок та комунікацію.

Час заповнення до 60 хв. Питання є закритого та відкритого типу. З декількома відповідями та з однією відповіддю.

Як заповнювати опитування?
✓Пропонуємо відповіді на запитання надавати тим, хто добре обізнаний в роботі організації, її пріоритетах та потребах. Тому бажано, щоб опитування заповнював керівний склад вашої організації.
✓Переконайтеся в наявності основних організаційних даних, таких як кількість ваших членів, співробітників, волонтерів, а також інші контактні дані.
✓Всі питання обов’язкові для відповіді.
✓“OTHER” – це можливість надати власну відповідь.
✓Зверніть увагу, що опитування може бути пройдене до кінця тільки один раз. Коли респондент натискає кнопку “ПОЧАТИ” або “START”, то має відповісти на всі питання до кінця чи почати з початку, у випадку потреби почати заново.

ДЕДЛАЙН ЗАПОВНЕННЯ 21 ЛИПНЯ.

NB: Просимо вас бути відвертими та чесними з собою, адже відповіді стануть доказовою базою для формування національних молодіжних політик на основі проблем та успіхів, які мають молодіжні громадські організації сьогодні!

Опитування розроблено за підтримки аналітичного центру КМІС. В рамках проекту здійсненого за підтримки Auswärtiges Amt (Міністерства закордонних справ Німеччини) та в партнерстві з Deutscher Bundesjugendring (Національною молодіжною радою Німеччини).

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення