НМРУ звертається до кандидатів у парламент України з питаннями щодо молодіжної політики України

Національна молодіжна рада України звертається до кандидатів у парламент України з проханням надати відповіді на питання, пов’язані з молодіжною політикою в Україні.

Позачергові парламентські вибори відбудуться вже 21 липня. Офіційні програми партій будуть опубліковані лише 12 липня, у молодих громадян України буде 9 днів для того, щоб ознайомитись з програмами та зробити свій вибір.

11 мільйонів молоді, за статистикою, проживає в Україні хочуть мати можливість проаналізувати, що партії пропонують молодим виборцям на майбутні 5 років. Які молодіжні пріоритети та міжнародні тенденції враховано?

Звертаємо увагу на #14пунктів, які визначила українська молодь у 2019 році: http://analiz.nycukraine.org/nycu14

Час поговорити про це. Саме тому команда НМРУ опрацювала 11 програм партій та запитала партії, які можливості для молоді вони пропонують!

НМРУ розмістить відповіді на онлайн платформі для молоді http://analiz.nycukraine.org, де кожен молодий українець зможе знайти позицію партії щодо кожного з питань.

Проект здійснено у партнерстві з Національною молодіжною радою Німеччини (Deutscher Bundesjugendring) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення