Адвокатуємо разом з НМРУ!

Національна молодіжна рада України оголошує про нові можливості для
адвокації прав молоді!

Для підвищення своїх знань у сфері адвокації, пропонуємо вам скористатися Посібником з адвокації прав молоді, котрий був розроблений командою НМРУ.

НМРУ разом із Deutscher Bundesjugendring (Національною молодіжною радою Німеччини) працює над проектом щодо підвищення рівня участі української молоді в процесі прийняття рішень. Саме тому НМРУ пропонує членським організаціям написати адвокаційну кампанію базуючись на “14 Рекомендацій” із можливістю залучення міжнародного досвіду.

Ми віримо, що зараз саме той час, коли ми разом можемо втілити наші спільні задуми та ідеї на практиці!
Звертаємось до вас із проханням обрати та узгодити зі своєю організацією пріоритетні напрями з “14 Рекомендацій” для проведення спільної адвокаційної кампанії за фінансової підтримки НМРУ та німецьких партнерів.

Мета адвокаційної кампанії полягатиме у впливі молоді на тих, хто приймає рішення щодо питань критично важливих для молодої людини!
Цільові аудиторії мають бути відповідними до рівнів роботи організацій, а форма реалізації кампаній буде полягатиме в наступному:
● Зверненні до Президента України та новообраних парламентарів Верховної Ради України, із закликом про створення міжфракційного об’єднання з питань молоді та парламентського комітету відповідального за молодіжну політику, затвердження їх якісного плану дій.
● Адвокація включення “14 Рекомендацій” НМРУ до Стратегії молодіжної політики 2020-2030, а також до Програми “Молодь України” та впровадження їх спільно з молодіжними громадськими організаціями
кросс-секторально.
● Аналіз та адвокація пункту важливого вашій організації для новообраного Уряду України, після затвердження або впливу на
його формування.
● Інтереси молодих людей в процесі децентралізації направлені на муніципалітети через механізми адвокації до Голів, депутатів
відповідальних адміністрацій (Міста, ОТГ, селища, райони областей, міст).

НМРУ спільно з членськими організаціями реалізує адвокаційні кампанії на національному, регіональному та локальному рівнях із можливістю надання експертної підтримки представників з міжнародних парасолькових організацій.
Реалізація кампаній запланована на період серпень-жовтень 2019 року.

Заповнену форму просимо надіслати на нашу пошту – nycukr@gmail.com до 12 серпня 2019 року.

Для ще більшої кооперації, ефективності та охоплення цільової аудиторії, детальні плани ваших кампаній будуть запропоновані членам НМРУ всіх Палат: Всеукраїнських Організацій, Політичних Організацій та Палати Відокремлених
Підрозділів НМРУ, їх членським організаціям. Таким чином, ваша кампанія буде здійснюватись спільно з Національною молодіжною радою України та за участі всіх зацікавлених в даній темі організацій, котрі посилять вашу кампанію та
виведуть на новий рівень. Після отримання ваших заявок буде відбуватись узгодження спільних кроків по проведенню кампаній, котрі мають спільну тематику та мету.

Фінансування кампаній буде пропорційним до рівня зацікавленості в кампанії всіх членських організацій НМРУ та їх участі в даному процесі (чим більше членських організацій з різних палат НМРУ буде співпрацювати між собою в рамках реалізації адвокаційної кампанії, тим більша фінансова підтримка). Одним із важливих кроків стане розробка спільної пропозиції від такої коаліції організацій до державних інституцій. У разі відсутності позитивного ефекту від звернення до державних інституцій, буде створено робочу групу по вашій тематиці, у якій ви зможете напрацювати позиційний документ та подати його
на розгляд Генеральній Асамблеї НМРУ 2019, аби у подальшому продовжити свою адвокацію.

Бюджет на проведення спільних адвокаційних кампаній НМРУ та членських організацій більше 700 000 тисяч гривнеь. Окрім цього буде підтримано демкоратичні заходи для молодіжних організацій в 24х регіонах для адвокації актуальних прав молоді!

Починати втілення вашої кампанії у життя ви зможете після 20 серпня 2019 року та проведення демократичного узгодження в середині вашої організації, Відокремленого підрозділу та узгодження з НМРУ. Реалізація кампаній запланована до кінця жовтня 2019 року.

Ви маєте можливість реалізувати свою кампанію на таких рівнях:
регіональний рівень. Ваша кампанія реалізується на рівні та в межах вашого ВП. Для цього вам потрібно мати підтримку більшості, проголосованої радою ВП НМРУ. В процесі кампанії ви можете використовувати інструменти та можливості таких конкурсів, як “Молодіжна столиця України” та “Громада, дружня до дітей та молоді”.
міжрегіональний рівень. Ваша кампанія буде відбуватися в коаліції, яка складатиметься до чотирьох ВП, котрі матимуть спільну з вами тематику кампанії та в партнерстві з НМРУ.
національний рівень. Ваша кампанія реалізується спільно з 5 або більше ВП НМРУ або Всеукраїнською молодіжною організацією (членом НМРУ) в партнерстві з іншими Всеукраїнськими організаціями та з НМРУ.

Базуючись на вашій заявці та детальному описі кампанії, НМРУ зможе звернутися до партнерських Національних молодіжних рад Європи з запитом щодо аналізу та пошуку кращих практик з їх досвіду проведення подібних кампаній. Таким чином, НМРУ вітає реалізацію кампаній на ще одному рівні – міжнародному. Якщо ви є представником організації, котра входить до
міжнародної парасольки, чи є членом міжнародної структури, ви маєте шанс та можливість адвокатувати спільно з ними, запрошувати на події в рамках своєї кампанії міжнародних експертів з вашої парасольки та активно використовувати
міжнародний досвід.

Зараз наша спільна та злагоджена робота над питаннями молодіжної політики та участі молоді важлива, як ніколи. Для того, щоб добитись результату, ми повинні діяти рішуче та злагоджено, не боятись труднощів та чітко знати, за що ми адвокатуємо.
Ми молодь, і наше майбутнє – в наших руках!

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення