Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо Цілей Сталого Розвитку

Національна молодіжна рада України підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо ЦСР з Національною молодіжною радою Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd) та Фондом з розширення прав молоді та трансформацій, Зімбабве – (YET Trust)

Серед основних засад співпраці – розбудова потенціалу й посилення інституційного розвитку молодіжних організацій, а також дотримання прав людини та верховенства права шляхом підтримки молоді в імплементації та досягненні Цілей сталого розвитку ООН 2030 (http://bit.ly/SDGsUA).

Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями” — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі. Крім того, серед інших пріоритетів, вони також охоплюють нові сфери, такі як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість. Цілі є взаємопов’язаними: ключем до успіху в одній із них є вирішення питань, загалом пов’язаних із іншими.

Раніше Національна молодіжна рада України з Національною молодіжною радою Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd) проводила воркшоп з імплементації Цілей сталого розвитку ООН (SDG) для членських організацій у Києві (https://bit.ly/31fWUfg).

Корисні посилання:

Memorandum of understanding for the involvement in the SDG partnership – Memorandum of understanding

Цілі сталого розвитку: Україна – https://bit.ly/2wjoqO7
Резолюція, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 25 вересня 2015 року – https://bit.ly/2GQtMmW
Цілі сталого розвитку: що треба знати органам місцевого самоврядування – http://bit.ly/33ftwYt

 

 

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення