Інформаційна зустріч щодо створення Відокремленого підрозділу НМРУ в Чернігівській області

15 серпня, Андрій Колобов, лідер Національної молодіжної ради та Юліан Кріцак,голова Комісії з питань членства Спілки провели інформаційну зустріч щодо створення Відокремленого підрозділу НМРУ в Чернігівській області.

Анжеліка Тимченко, голова правління ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” вже стала одним з ініціаторів створення ВП НМРУ.

Згідно статуту Національної молодіжної ради України, рішення про створення Відокремленого підрозділу повинна ухвалити Рада НМРУ, після чого інформація про створення ВП має бути оприлюднена, що дозволить іншим громадським організаціям регіону протягом місяця приєднатись до Відокремленого підрозділу. Після цього, ВП збирає установчі збори та починає існувати офіційно.

Якщо ваша громадська організація зареєстрована у Чернігівській області, а її члени мають бажання приєднатись до всеукраїнської молодіжної платформи Національна молодіжна рада України, що об’єднує більше 120 молодіжних ГО по всій Україні та представляє інтереси української молоді на міжнародній арені, будь-ласка реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/6Pv4uuER7x4vGVH1A

Захід відбувся в рамках спільного проекту з Deutscher Bundesjugendring(Національною молодіжною радою Німеччини) та за фінансової підтримки Auswärtiges Amt (Міністерства закордонних справ Німеччини).

За гостинність, інформаційну та організаційну допомогу інфо-зустрічі висловлюємо подяку Чернігівський обласний молодіжний центр і зокрема Ірині Сімоновій.

#ВПНМРУ#NYCUkraine#RegionalBranch#молодь#DBJR

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення