План заходів НМРУ щодо Цілей Сталого Розвитку на 2019 рік

Національна молодіжна рада України розпочала роботу над проектом, що спрямований на впровадження глобальних цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні. Представляємо вам план заходів щодо ЦСР на 2019 рік та запрошуємо членські організації усіх трьох палат долучатися!

 
? З метою визначення досвіду роботи наших членських ГО над ЦСР, а також зацікавленості у їх впровадженні, просимо вас заповнити дану форму: http://bit.ly/SDGsQuestionnaire
 
Відповіді на опитування щодо ЦСР допоможуть НМРУ у подальшій підтримці заходів та проектів членських організацій щодо Цілей сталого розвитку у 2020 році.
 
? Нагадаємо, що НМРУ підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо ЦСР з Національною молодіжною радою Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd ) та Фондом з розширення прав молоді та трансформацій, Зімбабве – (Yet Trust).
 
Серед основних засад співпраці – розбудова потенціалу й посилення інституційного розвитку молодіжних організацій, а також дотримання прав людини та верховенства права шляхом підтримки молоді в імплементації та досягненні Цілей сталого розвитку ООН 2030 (http://bit.ly/SDGsUA).
 
#НМРУ #NYCUkraine #DUF #YETTrust #Youth #GlobalGoals #UN #2030Agenda #SustainableDevelopmentGoals #SDGs #ЦіліСталогоРозвитку

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення