Створення Робочої групи НМРУ по правах молоді

 

Національна молодіжна ради України повідомляє про створення Робочої групи НМРУ по правах молоді (далі – Робоча група, Група). Тому оголошуємо відкритий відбір серед представників членських організацій НМРУ до складу Робочої групи, яка почне працювати вже у вересні!

Робоча група НМРУ по правах молоді буде працювати протягом року з моменту обрання. Вона надаватиме підтримку членським організаціям НМРУ у використанні та імплементації механізмів ООН щодо захисту прав молодих людей, зокрема через підготування звітів, написання письмових звернень та адвокації до відповідних стейкхолдерів (зацікавлених сторін), базуючись на знайденій офіційній інформації та інформації, наданій членськими організаціями НМРУ. Таким чином основні цілі роботи Групи – висвітлення порушення прав молоді та сприяння внесенню цього питання до порядку денного молодіжної політики в Україні.

Координатором Робочої групи буде Мар’яна Семеняк , представник НМРУ в Експертній групі по правах молоді Європейського Молодіжного Форуму (European Youth Forum)

Кандидати повинні мати зацікавленість та / або досвід у сфері захисту прав людей та / або молоді зокрема на місцевому, регіональному, національному та/або європейському рівнях. Крім того, вони повинні приділяти роботі приблизно 2 години/тиждень свого часу, а також потенційно більше, залежно від робочих процесів, що відбуваються.

? Більш детальна інформація щодо функціонування Робочої групи за посиланням: http://bit.ly/30IONIn

 Аплікаційна форма: http://bit.ly/2ZzDi4G

❗️ Дедлайн заповнення форми: 15 вересня.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення