панельна дискусія “Дорослішати в регіоні конфлікту: як громадянське суспільство може сприяти покращенню якості формальної та неформальної освіти на Сході?!”

В рамках другого міжнародного форуму “Реінтеграція на Донбасі – поліпшення гуманітарної ситуації і зміцнення контактів між людьми в регіоні конфлікту”, яку ініціювала платформа CivilM+ відбулась панельна дискусія “Дорослішати в регіоні конфлікту: як громадянське суспільство може сприяти покращенню якості формальної та неформальної освіти на Сході?!”. Дискусію модерував Андрій Колобов, Член Ради Старійшин НМРУ.

Під час панельної дискусії порушили питання врегулювання конфлікту на Донбасі та соціальну реінтеграцію в умовах триваючих збройних сутичок, а також обговорили проблеми та задачі, що постають перед представниками активної громади та соціуму загалом.

Юліан Кріцак, Голова Національна Молодіжна Рада України представив позиційний документ Спілки “Молодь, мир та безпека” (http://bit.ly/YouthPeaceSecurity_Policypaper).

Також, в панельній дискусії взяли участь представники з членських організацій ВП НМРУ в Донецькій області (Молодіжна Рада Донеччини) та активні змінотворці Донбасу:
– Anna Avdiyants, Платформа Ініціатив “Теплиця”
– Оксана Ступак, ГО “Молодь Сходу України”
– Микола Дорохов, ВІЛЬна ХАта
– Uliana Yehorova, тренер, фасилітатор НГО “Світло”, менеджер освітнього проекту “Зкраїни в Україну”, членкиня основної групи експертів ОБСЄ з питань “Перспективи 20-30”

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення