Долучайтесь до коментування Стратегії молодіжної політики 2030

НМРУ спільно зі своїми членськими організаціями у партнерстві з UNICEF Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі” розробила власні Рекомендації до стратегії молодіжної політики 2030 (http://bit.ly/14Recommendations) ?

??Частина рекомендацій була розроблена членами українських молодіжних організацій та профільними експертами в ході триденної стратегчної сесії у Києві. Загадаємо як ми разом плідно попрацювали! ??https://www.facebook.com/NYCUkraine/videos/785490155149652/

Після стратегічної сесії, Національна молодіжна рада України провела обговорення Рекомендацій до Стратегії у 15 містах з молоддю, крім того протягом місяця документ було відкрито для онлайн обговорення. Таким чином, кожна зацікавлена молода людина могла доповнити його своїми коментарями. Це зробило документ більш репрезентативним, врахувавши думку всієї молоді, а не лише членських організацій Національної молодіжної ради України.?

Отож, продовжуємо роботу‼️
Міністерством молоді та спорту у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova весною 2019 розробили та нещодавно презентували проект стратегії. ?Нарешті текст стратегії доступний для публічного консультування http://bit.ly/YouthPolicyStrategy2030???

Об’єднаймо зусилля в просуванні спільних ідей та пропозицій, долучайтесь до коментування задля конструктивної позиції НМРУ щодо важливого дороговказу для житті молоді в Україні. Діліться посиланням у себе на сторінці, нехай більше молоді дізнається про це. Давайте разом впливати та творити наше майбутнє!??

Коментувати та залишати свої пропозиції можна до 24 листопада. Не пропустіть свій шанс вплинути на молодіжну політику в Україні ?

#НМРУ #14Пунктів #Стратегія2030#молодіжнаполітика

 
Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення