Фіналісти національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

?Фіналісти національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

19 листопада 2019 року відбулось чергове засідання Наглядової ради національного конкурсу «Молодіжна столиця України», під час якого визначено фіналістів. Предствники Національної молодіжної ради України також брали участь в засіданні ?

Тож, за звання переможця та статус «Молодіжна столиця України – 2020» будуть змагатися 10 міст: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці.

Дякуюємо усім, хто брав участь у конкурсі, а також регіональним координаторам, які допомогли поширити інформацію про конкурс та провести зустрічі у своїх містах щодо заповнення зявки за участі представників органів влади, громадських організацій та активних молодих людей?

10 грудня відбудеться фінальний етап конкурсу, під час якого делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді аргументують чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року?

Усі бажаючі зможуть переглянути фінальний етап конкурсу в онлайн-режимі на офіційному сайті конкурсу: youthcapital.org.ua
Додаткова інформація:
www.facebook.com/youthcapitalofukraine 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення