Нагородження статусу Європейської молодіжної столиці 2022

21 листопада 2019, Європейська молодіжна столиця 2020 – Ам’єн приймала велику кількість активних молодих людей не тільки з Франції, а й з усієї Європи.

Причиною цього була церемонія нагородження статусу Європейської молодіжної столиці 2022.

Президент Франції, Емманюель Макрон також приєднався до заходу. Окрім нього церемонію також відвідали: Фредеріке Відаль, Міністр вищої освіти, досліджень та інновацій; Габріель Аттал, Міністр національної освіти та молоді; Брігіт Фурде, Мер міста Ам’єн.

Представники Національної молодіжної ради України, а саме: Юліан Кріцак, Наталя Шевчук, та Андрій Колобов також були на заході і мали змогу побачити все на власні очі.

На церемонії були представлені міста-фіналісти та обрано Європейську Молодіжну Столицю 2022. Нею стала столиця Албанія – Тірана.

Наступні два дні, 22-23 листопада, в Ам’єні відбулась Генеральна Асамблея Європейського молодіжного форуму, де також була присутня частина команди НМРУ.
Під час Генеральної Асамблеї ми відчули, що стаємо на ще один крок ближче до отримення повноправного членства в ЄМФ. Ця думка надихає та мотивує нас працювати ще краще та ефективніше задля досягнення нашої мети.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення