Зустріч делегації JEF з Baden-Württemberg e.V. (Німеччина)

22 листопада в Києві відбулась зустріч делегацією JEF з Baden-Württemberg e.V. (Німеччина) з членськими організаціями Національної молодіжної ради України.

Метою візиту було знайомство з активною молоддю України, обговорення можливостей щодо співпраці.

Під час зустрічі ми змогли детальніше розказати про діяльність Національної молодіжної ради України та діяльність її членьских організацій, дізналися більше про JEF (Jeunes Européens Fédéralistes, Молоді Європейські Федералісти).

*Політична молодіжна організація JEF (Jeunes Européens Fédéralistes, Молоді Європейські Федералісти) працює над сприянням європейській інтеграції шляхом зміцнення та демократизації Європейського Союзу. З цією метою організація розвиває краще розуміння європейського федералізму, просуває реалізацію федералістичних ідеалів і концентрує свої дії на досягненні міжнародної демократії та ефективному, демократичному та прозорому прийнятті рішень через повагу до федеральних принципів у Європі та за її межами. Організація незалежна від усіх політичних партій та ідеологій і самостійно реалізовує свої цілі. Тим не менш, може брати участь в обміні думками та досвідом з політичними рухами, громадськими інституціями, асоціаціями та широкою громадськістю.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення