Обговорення наповнення рамкової програми між Україною та Радою Європи у молодіжній сфері

23 листопада 2019 року в м. Київ представники членських організацій Національної молодіжної ради України, члени ради НМРУ Артук Харитонов, Аліна Галай, Віктор Коваленк, член Ради Старійшин Артем Мосійчук долучилися до Круглого столу: Обговорення наповнення рамкової програми між Україною та Радою Європи у молодіжній сфері.

Зустріч відбулась за участі заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, який презентував Рамкову програму співробітництва між Україною та Радою Європи на 2016-2020 роки. Також до круглого столу долучився представник Дорадчої ради з питань молоді Ради Європи (Council of Europe) Домінік Шерер, який презентував кращі практити участі молоді та систему співуправління. 

Сьогодні круглий стіл став дійсно майданчиком для обміну думками щодо напрацювань потенцийних проектів та можливості впровадження системи співуправління (co-management system) за прикладом Ради Європи в новій українській молодіжній політиці.
Загалом метою заходу було сприяння процесу участі молоді у формуванні проекту заходів програми двостороннього співробітництва. Тому можна сказати, що зустріч була дуже продуктивною та ефективною.

*Рамкова програма передбачає три основні напрями співробітництва: освіта у сфері прав людини та демократичного громадянства (у тому числі, участь молоді, демократичне врядування, освіта у сфері прав людини тощо); підтримка розвитку молодіжної роботи і визнання неформальної освіти; миротворчість та міжкультурний діалог.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення