Національний тренінг ”Ефективна участь молоді: 1.0 Партисипація – це…”

30 листопада – 1 грудня в Києві пройшов перший модуль Національного тренінгу «Ефективна участь молоді»: 1.0 Партисипація – це…

Протягом 2 днів учасники з різних куточків України дізналися про термін «партисипація» та її приклади, познайомилися з драбиною участі та з майстенрнею майбутнього. Окрім цього було багато цікавих активностей та енерджайзерів. Ввечері першого дня був нетворкінг з НМРУ, де учасники вже неформально спілкувалися та знайомилися з іншими молодими та активними людьми.

Також до нас приєдналася Нора Корте, координатор проектів DRA за напрямком освіти та молоді , яка провела весь другий день разом з учасниками та змогла ще більше розказати про проект “Ми можемо більше”?

Загалом дводенний тренінг сподобався усім, особливо пейзаж, який відкривався з 24 поверху в центрі міста. Так працювати було ще краще. ?
А найприємнішою думкою є те, що команда збереться ще двічі, аби в подальшому розробити та реалізувати власні проети ☺️

Тренерами тренінгу були: Голова НМРУ Julian Kritsak, члени Ради НМРУ: Alena Popova та Viktor Kovalenko, які проходили тренінг для тренерів в Тбілісі, Грузія, 22-29 від DRA де наші тренери дізналися передові напрацювання німецького професора у сфері партисипації (участі у процесах прийняття рішень) Вальдемара Штанге ??

Освітня система тренінгу розроблена Проф. Штанге (проф. по участі молоді Лейфанта університету Люнебург) включає кращі практики Німеччини та країн Східної Європи.

Проект “Ми можемо більше! Для активної участі молоді в Східній Європі” реалізується Національною молодіжною радою України у співпраці з DRA за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення