Зустріч НМРУ з представниками Шведської молодіжної організації

10 грудня відбулася зустріч представників Національної молодіжної ради України, а саме Наталі Шевчук, Генеральної секретарки НМРУ, Юлії Шкуліпи, голови Комісії з питань членства НМРУ, Вадима Братчикова, голови ВП НМРУ “Київська молодіжна рада” з представниками Шведської молодіжної організації UF Uppsala – The Association of Foreign Affairs, що входить до LSU – Sveriges Ungdomsorganisationer(Національна молодіжна рада Швеції)

UF Uppsala відвідали НМРУ у рамках свого навчального візиту до України, що спрямований на ознайомлення та краще розуміння політики та стану громадського сектору в Україні. Ми мали змогу презентувати діяльність НМРУ, поділитись досвідом нашої роботи в Україні та дізнатись корисну інформацію про роботу в Швеції щодо молодіжної політики.
Ця зустріч була доволі щирою, адже ми поділилися один з одним своїми перепонами та досягненнями. Тож, молодь, нам є ще до чого прагнути. Працюємо разом, заради кращого майбутнього!

*UF Uppsala – незалежна студентська Асоціація закордонних справ у м. Упсала, що створює місце для дискусій стосовно нагальних для молоді питань, організовує лекції та навчальні поїздки, транслює власне радіо-шоу, публікує власний журнал, тощо.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення