Міжнародна конференція про стан молодіжної політики у країнах пострадянського простору 

11-17 грудня німецькому м.Обершляйсгайм  Наталя Шевчук, Олена Біланіна та Денис Любченко як представники НМРУ взяли участь в міжнародній конференції про стан молодіжної політики у країнах пострадянського простору 

Захід організувала Баварська молодіжна рада спільно з Союзом російськомовної молоді в Німеччині «JunOst», Баварським земельним об’єднанням і Heiner-Janik-Haus, молодіжним освітнім центром ?

Під час події учасники з Білорусі, Вірменії, Киргистану, Латвії, Німеччини, Росії та України презентували динаміку процесу розвитку молодіжної політики в своїх країнах протягом останніх 30 років та виклики, з якими зустрічається молодь сьогодні. Крім того, розповіли більше про діяльність своїх організацій, їх досягнення та найближчі плани??

Не менш важливо було дізнатися про втілення молодіжної політики в Баварії та Мюнхена, зокрема так, Томас Руднер під час своєї лекції “Приклад громадянського суспільства в розвитку подій в Баварії і в Чехії” розповів про результати молодіжного проекту “Tandem” в укріпленні міжкультурного діалогу молоді двох країн та пріоритетні напрями на 2020-2022 рр. ?

Представники проєктної команди “Герої” ознайомили присутніх із місією своєї ініціативи, що спрямована на місцеву молодь, яка приїхала до Німеччини з інших країн, переважно мусульманських, в питанні важливості надання рівних можливостей для розвитку як хлопцям, так і дівчатам.

Важливу роль у втіленні регіональної молодіжної політики на місцевому рівні відіграють молодіжні клуби та центри. Зокрема, підлітковий клуб в м.Обершляйсгайм “Планета О” допомагає місцевій молоді в її становленні та розвитку як особистості. Його фінансування (350 тис.євро) відбувається змішано: 75% йде надходить із міського бюджету, а 25% – земельного (обласного). З молоддю працюють 7 осіб, які за освітою є соціальними педагогами та волонтери ?

Дізнатися більше про запровадження важливих для молодої людини законодавчих ініціатив на земельному (обласному) рівні змогли під час розмови з Тобіасом Готтардтом – членом парламента Баварії ?
Наприклад, пан Готтардт зазначив, що зараз активно обговорюється питання внесення змін до законодавства для надання можливості молоді голосувати із 16 років. Він разом із соратниками почали працювати над цим питанням після отримання запиту від однієї із регіональних молодіжних рад Баварії. Крім того, постійно відбувається перегляд бюджетних надходжень з метою забезпечення достатнього фінансування Баварської молодіжної ради як головного партнера земельного керівництва у забезпеченні якісного втілення молодіжної політики регіону???

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення