Другий модуль Національного тренінгу “Ефективна участь молоді: 2.0 Контакт з муніципалітетами”

29 лютого – 1 березня в Києві відбувся другий модуль Національного тренінгу “Ефективна участь молоді: 2.0 Контакт з муніципалітетами”

Під час тренінгу обговорили результати домашнього завдання з першого модулю та вже зробили перші кроки до планування проектів. Дізналися про метод “Спіраль участі”, що дозволяє краще аналізувати різні категорії та акторів задіяних в проекті на кожній із стадій його розвитку. Також визначали чому участь важлива та як партисипація здатна впливати на життя громади. 

Аліна Галай, членкиня Ради НМРУ розповіла про механізми донесення адвокаційних месседжів через відео-комунікації. Вже зовсім скоро ми поділимося з вами результатами нашої роботи

Тренерами тренінгу були: Юліан Кріцак , Голова НМРУ, члени Ради НМРУ: Альона Попова та Віктор Коваленко, які проходили тренінг для тренерів в Тбілісі, Грузія, 22-29 від DRA де наші тренери дізналися передові напрацювання німецького професора у сфері партисипації (участі у процесах прийняття рішень) Вальдемара Штанге.

Освітня система тренінгу розроблена Проф. Штанге (проф. по участі молоді Лейфанта університету Люнебург) включає кращі практики Німеччини та країн Східної Європи.

Проект “Ми можемо більше! Для активної участі молоді в Східній Європі” реалізується Національною молодіжною радою України у співпраці з DRA – Deutsch-Russischer Austausch e.V. за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення