Ратифікуймо Стамбульську конвенцію, зупинимо насильство проти жінок! Виходь на Марш жінок 2020!

?За даними ООН на даний час на планеті проживає близько 900 мільйонів дівчат-підлітків і молодих жінок – це найбільше покоління молодих жінок в історії людства. Незважаючи на те, що молоді жінки становлять майже 1/7 населення планети, вони регулярно зазнають множинної дискримінації, маргіналізації та насильства на підставі своєї гендерної належності та віку. В Україні близько 70% жінок починаючи з 15-ти років зазнавали певного виду насильства, 19% жінок зазнавали фізичного чи сексуального насильства.

?Відповідно до позиційного документу НМРУ “Гендерна рівність – молодіжна перспектива” (http://bit.ly/PolicypaperGenderequality), ми виступаємо за ратифікацію Стамбульської конвенції та розробку Національного плану дій в рамках її імплементації! Такий крок дозволить зменшити кількість насильницьких злочинів, забезпечивши належну реакцію правоохоронних органів та захист жертв.

✍️Підписати петицію про ратифікацію Конвенції можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/87528

? Національна молодіжна рада закликає усіх об’єднатись заради спільної мети: посилити голос жінок, видимість у суспільстві та вийти на Марш Жінок 2020.

?Виходь на “Марш Жінок”, адже голос кожної та кожного важливий. Наш спільний спротив — це дія, що ґрунтується на солідарності. Ми різні, але маємо бути рівними у правах і солідарними у боротьбі за них. Наші потреби мають бути враховані та стати пріоритетними, передусім для нас. Нічого для нас без нас.

? Сайт Маршу Жінок – http://marsh-zhinok.com.ua/
? Сторінка Маршу в Інстаграм – https://www.instagram.com/marshzhinok/

Ми формуємо окрему колону НМРУ. Для представників членських організацій НМРУ з регіонів є можливість покриття витрат на дорогу. Заповнюй форму, купуй квиток та малюй плакат от вже заразhttps://forms.gle/mZqrNSS6XFX2ZErG6

Ми об’єднуємось заради великих досягнень, цей Марш не стане виключенням!

Виникли питання? Телефонуй 0971941412

Один з організаторів: членська організація НМРУ Insight LGBTQ NGO

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення