Засідання керівного комітету щодо виконання Рамкової програми співробітництва між Радою Європи та Україною

2 березня Юліан Кріцак, Голова Національної молодіжна ради України, Наталія Шевчук, Генеральна секретарка НМРУ та Віолетта Пугачова, Членкиня Ради Спілки, організація Національна Організація Скаутів України НОСУ взяли участь в засіданні Керівного комітету щодо виконання Рамкової програми співробітництва між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту у сфері молодіжної політики на період 2016-2020.

В рамках засідання розглянули оновлення та перспективи розвитку молодіжної політики в Україні, говорили про майбутні напрями та пріоритети співпраці з Радою Європи в межах нової п’ятирічної Рамкової програми співробітництва. Молодіжне середовищe Дорадчу раду з питань молоді представляла Андреа Угріноська.

Також, Руї Гомес, начальник відділу навчання і тренінгів Департаменту молоді Ради Європи представив основні пункти Молодіжної стратегії 2030 та новий проект співпраці “Молодь за демократію в Україні”.
Нагадаємо, що раніше Національна молодіжна рада України презентувала власні Рекомендації до державної стратегії молодіжної політики 2030, проте державна стратегія на сьогоднішній день не затвердженна.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення