Позиція НМРУ щодо підтримки державної молодіжної політики

?Національна молодіжна рада України підтримує Указ президента України “Про цілі сталого розвитку України на період 2030” та для сталого розвитку інституцій, зміцнення засобів здійснення й активізації роботи в рамках глобального партнерства в інтересах сталої підтримки державної молодіжної політики стоїть на позиції того, що молодіжна сфера працювала більш ефективно при комбінації Міністерства молоді та спорту, ніж при об’єднанні в Міністерство культури, молоді та спорту.

Беручи до уваги модель розвитку гуманітарної сфери за прикладом Великобританії, вважаємо за необхідність підтримання та вдосконалення імплементації кроссекторіального підходу в молодіжній сфері через створення Центрального органу виконавчої влади при Кабінеті Міністрів України.

Дана структура повинна знаходитись у постійній співпраці з усіма міністерствами та органами виконавчої влади, чия діяльність стосується молоді, молодіжними організаціями та спілками, а також міжнародними організаціями. Установа має забезпечити участь молоді у процесі прийняття рішень на рівні партнерства, у тому числі через проведення регулярних обговорень з молоддю всіх питань, що стосуються молоді.

?З повним текстом позиції можна ознайомитися за посиланнямповний текст позиції

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення