Звернення НМРУ до новопризначеного Міністра молоді та спорту

? Національна молодіжна рада України вітає призначення нового Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта та звертається з пропозицією щодо визначення пріоритетних напрямків діяльності у сфері молодіжної політики в структурі новоствореного міністерства.

?Новосформоване Міністерство повинно використовувати кроссекторальний підхід та знаходитись у постійній співпраці з усіма міністерствами та органами виконавчої влади, чия діяльність стосується молоді, молодіжними організаціями та спілками, а також міжнародними організаціями.

?Міністерство має забезпечити участь молоді у процесі прийняття рішень на рівні партнерства, у тому числі через проведення регулярних обговорень з молоддю всіх питань, що молоді стосуються.

? Фокус роботи у молодіжній сфері повинен сприяти консолідації зусилля усіх відомств, що так чи інакше стосуються молоді, для забезпечення дотримання прав та розширення можливостей молодих людей в Україні; а також контролю розробки, імплементації та моніторингу державних молодіжних програм.

?З огляду на широке коло обов’язків та специфіку поля роботи, Національна молодіжна рада України з наявним багаторічним міжнародним досвідом та експертизою рекомендує зосередити увагу на більш детальних пунктах описаних в повному тексті звернення.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення