25 червня відбулась координаційна зустріч SDG Partnership

У зустрічі, окрім представників організаційної команди та секретаріату (Наталія Шевчук (Natalia Shevchuk)Ane Edslev JacobsenTalent Tatenda MadungweFarai Danny Mhlanga) також взяли участь лідери організацій-партнерів Юліан Кріцак (Julian Kritsak), Голова National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine, Chris Holst Preuss, Голова Національної молодіжної ради Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd), Sithabelakonke Nyathi, Голова Фонд трансформації розширення можливостей молоді Зімбабве (Yet Trust). ??

В ході зустрічі обговорили подальші пріоритети та перспективи партнерства, ситуацію з пандемією коронавірусу в кожній з країн, а також зміни щодо національних планів активностей. В майбутньо партнерство передбачає більш активну адвокацію на різних міжнародних майданчиках.

Також, користуючись нагодою привітали наших партнерів DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd, які цьогоріч святкують ювілей – 80 років з дня створення та розвитку на благо не тільки молодіжної політики Данії, а також на міжнародній ниві.?

?SDG Partnership – це міжнародна співпраця між національними молодіжними радами у світі від Півночі до Півдня. Місія партнерства – забезпечити змістовну участь молоді у створенні більш стійкого світу шляхом розширення можливостей молоді люди за яких вони стають агентами змін у своєму локальному контексті, а також сприяти просуванню голосу молоді на глобальній арені у впровадженні цілей сталого розвитку та прийнятті рішень.

#sdgs #LNOB #vierduf #myzimsdgs #nycu_sdg #joint_sdg

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення