Міжнародний день відмови від поліетилену

3 липня в календарі позначений як Міжнародний день відмови від поліетилену

Причина почитати наш позиційний документ НМРУ “Молодь і екологія” та почерпнути ідеї для власних локальних адвокаційних кампаній ??
(https://nycukraine.org/…/uploads/2020/03/Molod-i-ekologiya.…)

?За даними оприлюдненими ООН, кожного року у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових пакетів. При цьому щорічно в океан потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари – у тому числі і пакетів. ?

???Морські жителі ковтають шматочки пластику, що в результаті призводить до їх смерті. Також відомо багато випадків коли живі істоти деформувались через “пластикові пастки” в яких вони формуються і ростуть ?(жахливе видовище).

Також в середньому кожна людина в світі з’їдає 50 тисяч частинок пластика щорічно.? А для любииелей постійно пити воду з пластикової тари є інформація про зростання втричі часток спожитого пластику. Пластик в організмі людини призводить до різноманітних і навіть невиліковних захворювань?.

12 листопада 2019 року, Верховна Рада України у першому читанні прийняла закон про заборону поширення пластику. А вже з 1 січня 2022 року, відповідно до нового закону, буде заборонено поширювати пластикові пакети товщиною до 50 мкм в об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства.

Зроби власний вибір – пакет не потрібен!?

#NYCU #НМРУ #ПакетНЕпотрібен

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення