До Всесвітнього дня навичок молоді запрошуємо! Приєднюйся на Зумінар з НМРУ: Навички молоді в 21 столітті??

До Всесвітнього дня навичок молоді запрошуємо! Приєднюйся на Зумінар з НМРУ: Навички молоді в 21 столітті??

Пандемія Covid-19 та карантинні заходи, спричинили закриття в сьому світі закладів технічної та професійної освіти, що становить загрозу розвитку постійному розвитку вмінь та навичок серед молоді.

?За різними оцінками, майже 70% здобувачів освіти у світі зазнають впливу від закриття шкіл на рівні освіти. Респонденти опитування закладів професійно-технічної освіти, спільно зібраних ЮНЕСКО, Міжнародною організацією праці (МОП) та Світовим банком, повідомили, що дистанційне навчання стало найпоширенішим способом навчання, з чималими труднощами стосовно, зокрема, адаптації навчальних програм, підготовленості слухачів та викладачів, наявність технічного оснащення та постійного доступу до інтернет-підключення, процеси оцінювання та сертифікації. ?

?Ще до коронавірусної кризи, молодь у віці 15-24 роки втричі частіше, ніж дорослі була безробітною і часто стикалася із тривалим перехідним періодом від школи до працевлаштування.??‍♀️??
У суспільствах, які зазнали впливу Covid-19 як ніколи раніше, саме від навичок успішного управління, стійкості в адаптації до майбутніх кризових явищ та інших гнучких навичок залежитиме успіх нашого покоління в забезпеченні власних прав та розбудови нашої держави.?‍♂️??‍♀️

?З метою підвищення рівня проінформованості про важливість інвестування в розвиток навичок молоді, покращення соціально-економічних умов для молодих людей для розв’язання проблем безробіття та неповної зайнятості, ми вирішили зібрати експертів, та людей, хто щодня працюють в галузі розвитку навичок молоді. Під час наших посиденьок ми обговоримо яким чином підтримують такі ініціативи в Україні та як молоді люди, які не мають прямого зв’язку до даної сфери, можуть отримати необхідні знання та навички.

Серед наших спікерів?:
Maryna Popatenko, Заступниця Міністра молоді та спорту України Міністерство молоді та спорту України
Visa Nagieva, Членкиня ради НМРУ, ГО САМУ – Спілка азербайджанської молоді в Україні та YEP
Viktor Kovalenko, Член Ради НМРУ, член ГО JCI Youth та ГО «Український Альянс» / NGO “Ukrainian Alliance”
Liza Luhova, Голова ГО Спілка ініціативної молоді «СІМ»

Отже, чекаємо на вас на нашій чудовій події 15 липня о 15:00 в ЗУМ трансляції за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81475343325

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення