#Мережа_НМРУ ІНСАЙТ

Запорука нашого успіху в різноманітті організацій та можливості бути інклюзивним майданчиком для діалогу!?

Зустрічай, організація Insight LGBTQ NGO!?

Інсайт – це українська громадська організація, головними цінностями якої є рівноправ`я, свобода, інклюзивність, різноманіття для усіх соціальних груп. Організація займається правозахисною та просвітницькою діяльністю, надає психологічну, юридичну та медичну допомогу та підтримку ЛГБТКІ-людям.

Інсайт входить до міжнародної молодіжної парасолькової організації IGLYO.

Інсайт має активні осередки в 9 регіонах. Кожне з представництв реалізовує окремі проекти на регіональному рівні, а також долучається до всеукраїнських ініціатив та проектів в інших містах

Один з цікавих проєктів, який організовувала команда Інсайт – Онлайн форум сучасної сім’ї. В рамках заходу піднімали питання про новітні українські сім’ї, які часто є невидимими та дискримінованими у законодавчому, культурному, соціальному та економічному контекстах. Адже, чи часто ми задумуємося про труднощі з якими стикаються сім’ї, які найчастіше залишаються за рамкою «традиційної родини»: сім’ї, де є люди з інвалідністю, ромські сучасні родини, сім’ї ЛГБТ людей та усе різноманіття сімей, які проживають зараз в Україні?

Інсайт надає можливість скористатися унікальною послугою людям з ЛГБТ-спільноти, а також жінкам, які зазнали домашнього чи сексуального насилля. А саме дає можливість безкоштовно перекрити татуюванням шрами, які стали наслідком пережитих подій, а також (або) отримати психологічну допомогу від наших психотерапевток/-ів.

Цікаво, слідкуйте за нашими новинами і зовсім скоро ви зможете більше дізнатися про наші членські організації в серії коротких відеороликів #Мережа_НМРУ #NYCU_Network?

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення