В ЧОТИРЬОХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ДОСЛІДЖУВАТИМУТЬ ЯК ЗАДОВІЛЬНИТИ ОСВІТНІ ПОТРЕБИ МОЛОДІ ПІСЛЯ КРИЗИ

Протягом трьох місяців в Житомирській, Івано-Франківській, Львівській та Луганській областях в межах ініціативи “Освітня траєкторія: розвиток системи освіти у післякризовий період” досліджуватимуть, які нові рішення в освіті допоможуть врахувати та задовольнити освітні потреби молоді.

Ініціатори переконані, що це дослідження сприятиме удосконаленню системи освіти у післякризовий період задля розвитку лідерства та підприємництва молоді, збільшення освітніх можливостей та можливостей у сфері працевлаштування. Також передбачається, що це сприятиме співробітництву, мультикультурному розумінню, толерантності, фундаментальним цінностям, і, зокрема, кращому розумінню Європейського Союзу та його діяльності у регіоні.

Дослідження передбачає підготовку методології для проведення глибинних інтерв’ю з експертами шкільної, позашкільної, неформальної, професійної, вищої, післядипломної освіти та групових обговорень за участі провайдерів формальної та неформальної освіти, представників молоді, батьків та родичів старшокласників та студентів, які готові інвестувати у розвиток молоді для аналізу системи освіти у післякризовий період, основних викликів та можливостей для освітян та молоді, що навчається.

За результатами інтерв’ю та групових обговорень експертами буде проведено аналіз отриманих даних та підготовлено матеріали, які зрозумілою мовою пояснять тенденції розвитку системи освіти у післякризовий період в Україні.

Передбачається, що принаймні 3 000 осіб (учні, студенти, батьків дітей та молоді, що навчається), дізнаються про різні форми підтримки для розвитку освітньої траєкторії.

Ініціатива “Освітня траєкторія: розвиток системи освіти у післякризовий період” реалізовуватиметься Громадською організацією “СТАН”  у партнерстві з Національною молодіжною радою України, підлітковою ініціативою «Дубль N», громадською організацією «Наші візії», «Асоціацією об’єднаних мистецтв», «Інвенторс» та освітнім простором «Невгамовні» в рамках проекту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією. Також проєкт підсилено за рахунок співпраці СТАНу з INDIVIDUELL MÄNNISKOHJÄLP SWEDISH DEVELOPMENT PARTNER.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення