#Мережа_НМРУ Let’s do it Ukraine

Хей, ми неї втомлюємося знайомите тебе з нашими неймовірними організаціями!

Перший день осені, це не лише день знань, це знак того що до найбільшого дня прибирання в світі лишилось 19 днів!
Головним ініціатором якого є саме – Всеукраїнський молодіжний рух « Let’s do it, Ukraine » – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 20 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні.???

Головною метою цього руху є формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерством молоді та спорту України, Міністерством закордонних справ України, Національної молодіжної ради України та ряду громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – Всесвітній день прибирання « World Cleanup Day », яка запланована на 19 вересня 2020 року о 10:00.?

Окрім цього організація проводить:
Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку – об’єднання громади, влади, бізнесу, ЗМІ задля вирішення соціальних проблем.?

Let’s do it, Ukraine School Recycling – всеукраїнський шкільний марафон роздільного збору відходів який впроваджує систематичне сортування в навчальному закладі та вчить заробляти максимум фінансових ресурсів на відходах школи.?

Про це і про багато іншого дізнайся на сайті:
https://letsdoitukraine.org/

Цікаво, слідкуйте за нашими новинами і зовсім скоро ви зможете більше дізнатися про наші членські організації в серії коротких відеороликів #Мережа_НМРУ #NYCU_Network?

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення