Останній робочий день тижня знайомимо вас з неповторними

All-Ukrainian Association for youth co-operation Alternative-V
!?
✅Альтернатива-В була заснована ще в далекому 1992 році з метою сприяння співпраці між молодіжними організаціями, сприяння виробленню молоддю України активної громадянської позиції через її залучення до програм у галузі освіти, спорту, культури, екології, захисту історичного надбання та допомоги соціально незахищеним верствам населення.??‍????
Діяльність ВАМС „Альтернатива-В” спрямована на розвиток більш мирного суспільства, на зменшення соціальної несправедливості.
✅Альтернатива-В є членом Альянсу європейських волонтерських організацій (

Alliance of European Voluntary Service Organisations

).

✅А також членом Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху при ЮНЕСКО (

Coordinating Committee for International Voluntary Service – CCIVS

).

✅ Альтернатива-В координує довгострокові соціальні волонтерські проекти (6-12 місяців) на території України з залученням іноземних волонтерів, а також надає можливість українській молоді брати участь в міжнародних обмінах, таборах, стажуваннях та волонтерських програмах. Незважаючи на карантинні обмеження, молодіжна організація з міжнародними партнерами пропонують ряд онлайн таборів та обмінів. Долучайся, буде цікаво!?
Цікаво, слідкуйте за нашими новинами і зовсім скоро ви зможете більше дізнатися про наші членські організації в серії коротких відеороликів #Мережа_НМРУ #NYCU_Network?
Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення