Чи готова влада до діалогу? А ми, молодь – так!

В рамках пілотного проєкту Національної молодіжної ради України “Молодіжний діалог” вперше в Україні відбувається адаптація та спроба реалізації механізму Молодіжного діалогу ЄС від локального до національного рівня в Україні. ?
Незважаючи на глобальну кризу. спричинену коронавірусом, наша команда вирушає в експедицію областями України, щоб почути, які проблеми турбують саме українську молодь!??
Молодіжний діалог ЄС – механізм діалогу та консультування між молоддю і особами, які приймають рішення, що відбувається в рамках імплементації Молодіжної стратегії ЄС. Він служить форумом для постійних спільних роздумів та консультацій щодо пріоритетів, реалізації та подальших заходів європейської співпраці у галузі молоді.?
Вже у цей 8 вересня запрошуємо на

Форум-обговорення “Молодіжний діалог” (Львів)

. Приєднуйся до дискусії та давай разом творити молодіжну політику!

Під час заходу ти матимеш можливість:
✅дізнатися більше, що таке молодіжний діалог та молодіжні цілі ЄС (щось схоже на Цілі сталого розвитку, але значно крутіше, адже це про нас, про молодь);
✅через роботу в групах разом з однодумцями визначити проблеми в молодіжній сфері своєї області та знайдеш шляхи для їх вирішення.
✅також ми будемо раді почути твої пропозиції щодо того, що варто покращити на національному рівні.
дізнаєшся більше як будуть використання результати обговорення на міжнародному рівні.
✅ми розповімо як ти можеш взяти участь в осінньому національному форумі “Молодіжний діалог”;
познайомишся з активістами свого міста (регіону) та взяти участь в нетворкінгу.
?Коли: 8 вересня, 16.00
Де: м.Львів, вул. Уласа Самчука, “Сенсотека”
Форма реєстрації для участі в заході: https://forms.gle/bQ53wjUCLJtCg7fPA
Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.
Для учасників з області, можливе відшкодування витрат на проїзд. Для отримання детальної інформації, просимо звертатися за вказаними контактами: nycukr@gmail.com, +380990927962
Програма “Молодіжний діалог” є частиною проєкту “Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті”, що реалізується Національною молодіжною радою України спільно з Національною молодіжною радою Німеччини, Асоціацією німецької католицької молоді та Товариством українських студентів-католиків “Обнова” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення