Запрошуємо на презентацію подорожуючої виставки світлин з програм Erasmus+ «Молодь та Європейський корпус солідарності (EVS та ESC)»

? Коли: 08.10.20
15:00 – Панельна дискусія
17:00 – Відкриття виставки

? Виставка: 08.10-22.10.20

? Для кого: активна молодь, представники громадських організацій, колишні випускники програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності, місцеві медіа та всі бажаючі.
Київ став одним із шести міст України, в якому покажуть подорожуючу фотовиставку. До неї увійшли 40 світлин з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності.
Знімки збирали серед українських громадських організацій і молоді, яка брала участь у програмах Європейського Союзу.

Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

У 2020 році завершується черговий семилітній цикл цих програм. І хоч попереду нові можливості та розширення напрямків, українські громадські організації об’єдналися, аби підбити підсумки та згадати роки Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності в Україні.

Під час презентації заплановано:
– Панельну дискусію “Еразмус: майбутнє Європейських молодіжних програм обмінів в Україні” за участю Національної Молодіжної Ради України та представників громадського сектору
– Зустріч з колишніми волонтерами програм EVS та ESC

Місце проведення: Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей м.Києва.
Адреса: просп. Перемоги, 25А

❗ Важливо. У програмі або форматі проведення можливі зміни згідно з регулювань карантинних обмежень. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог, тож не забудьте маску.

Інформація та реєстрація на презентацію за телефоном: (067) 549-62-99
Фотовиставку у Києві організовує Всеукраїнська Асоціація молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” за ініціативою та у партнерстві з Інформаційним центром Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення