Заява ГС”Національна молодіжна рада України” щодо комунікації Генерального секретаря

Національна молодіжна рада України, у ці важкі часи боротьби проти російського ворога, залишається платформою, що вірить в українську молодь як рушійну силу змін громадянського та політичного життя. Молодь, що нині боронить спільну українську мрію на всіх фронтах: військовому, волонтерському, дипломатичному та інших необхідних для перемоги над державою-агресором.
Ми наголошуємо, що жодна взаємодія з громадянами ворожої країни є неможливою для Національної молодіжної ради України. Ба більше: ми вимагаємо повної ізоляції так званих “молодіжних”, терористичних структур росіян як на європейському, так і на міжнародному рівнях. Рада Спілки глибоко обурена публічною комунікацією Генерального секретаря НМРУ, Андрія Колобова, зокрема його дописом у соціальних мережах з посиланням на антиукраїнську петицію.
Підкреслюємо, що зазначена публікація є висловленням особистої думки Андрія Колобова. Жодних подібних обговорень ані на рівні Ради Спілки, ані членства, не проводилося. З огляду на провокацію, що ставить під сумнів не тільки репутацію НМРУ, але й інтереси української молоді, керуючись пункту 5.9.11.17. Статуту, згідно з яким винятково Рада Спілки уповноважується провадити інформаційну політику Спілки, та на основі пункту 5.9.11.19 Статуту Спілки, Рада НМРУ прийняла рішення про призупинення діяльності Андрія Колобова як Генерального секретаря НМРУ.
Водночас висновки Ради НМРУ будуть передані на розгляд наступній Генеральній асамблеї НМРУ, уповноваженої для остаточного прийняття рішення з вищезазначеного питання. Рада НМРУ висловлює щире вибачення перед усіма українцями, що стали свідками негідної поведінки представника керівних органів нашої Спілки. У той час, як активісти та активістки наших членських організацій захищають Україну від ворожого нападу, як на передовій, так і у тилу, подібна комунікація, що може поставити під сумнів національну безпеку України, є неприпустимою. Ми дякуємо всім захисникам і захисницям України, що відстоюють найвищі цінності з можливих у боротьбі проти російського поневолювача.

Україна переможе! Слава Україні та її героям!

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення