Конкурс на надання фінансування “Підтримка життєдіяльності молодіжних організацій та їхнього членства в умовах повномасштабного вторгнення росії”

Мета: допомогти молодіжним організаціям боротися з наслідками російської війни та підтримувати свою життєдіяльність.

На які витрати можна отримати фінансову підтримку:
1) технічно-адміністративні витрати для організаційної спроможності  (підтримка для фінансування офісних приміщень (молодіжних просторів), технічної роботи членства: онлайн-ресурсів, онлайн-діяльності тощо);
2) безпека членів членства (релокація та забезпечення першочергових потреб);
3) ментальна підтримка (оплата послуг психолога/психотерапевта).

Що необхідно зробити  для участі в конкурсі:
1) Ознайомитися з умовами конкурсу;
2) В разі виникнення додаткових питань  звернутися на електронну пошту office@nycukraine.org.
3)Підготувати відповіді на запитання зазначені в онлайн-заявці та бюджетний план. Форму бюджетного плану можна знайти за посиланням: shorturl.at/yJVW5
4) ✍️Заповнити онлайн-заявку https://forms.gle/n6TAbwY1jxQqyPy9A з обґрунтуванням терміновості й важливості надання фінансової підтримки та чітко сформованим бюджетом з деталями на що піде фінансування. 📅Кінцевий термін подачі – до 5 грудня 2022.

В рамках даного конкурсу, за умовами донора, забороняється витрачати кошти на закупівлю військової техніки чи оснащення.
НМРУ залишає за собою право запитати у заявника додаткову інформацію про організацію або подану заявку, а також надати заявнику вимоги щодо доопрацювання заявки. НМРУ залишає за собою право профінансувати стільки заявок, скільки вважатиме за потрібне, і оголосити додатковий конкурс, якщо всі ресурси не будуть розподілені в рамках поточного конкурсу.
Подані на конкурс матеріали не рецензуються, причини відмови у підтримці грантових заявок не повідомляються. Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає. Результати розгляду заявки буде повідомлено кожному заявнику електронною поштою, але в першу чергу – підтриманим  заявникам.
Фінансування надається в рамках співпраці Національної молодіжної ради України з Данською молодіжною радою за підтримки The New Democracy Fund.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення