Заява Ради НМРУ про перенесення Генеральної Асамблеї на 2023 рік

7 листопада Рада НМРУ провела консультацію з членськими організаціями з приводу проведення цьогорічної Генеральної Асамблеї  у форматі онлайн-дзвінка “Що там по ГА – думки членських організацій”.
Крім цього, було враховано думки тих членських організацій, які надали пропозиції  щодо проведення Генеральної Асамблеї 2022 ГС “НМРУ”. Від імені Ради НМРУ висловлюємо подяку всім членським організаціям, які попри виклики з відключенням світла та зв’язку, змогли доєднатися до процесу формування спільного бачення щодо цього  питання.
15 листопада відбувся наймасовіший ракетний обстріл України зі сторони росії, внаслідок чого знеструмленими виявилися  міста по всіх куточках України.

Водночас 16 листопада Рада НМРУ мала на порядку денному питання про безпеку проведення Генеральної Асамблеї в умовах енергетичного тероризму та війни. 
У результаті обговорень на засіданні Рада ухвалила одноголосне рішення про відтермінування проведення Генеральної Асамблеї та її призначення на 2023 рік. 
Рада НМРУ відмовилася від проведення Генеральної Асамблеї за допомогою засобів зв’язку (в онлайн-форматі)  через масове відключення електроенергії та втрату зв’язку, що донині спостерігаються всією Україною. За умов російського енергетичного терору виконання вимог Статуту Спілки щодо організації внутрішнього демократичного процесу в онлайн-форматі є неможливим.
За результатами засідання також було ухвалено рішення про підготовку та проведення стратегічної сесії-планування  щодо діяльності НМРУ в умовах війни та післявоєнної відбудови. Таке рішення аргументовано наявністю можливості використання фінансування  на проведення заходу саме у 2022 році без перспективи перерозподілу коштів на будь-які інші статті витрат. Проведення заходу в форматі стратегічної сесії не має створити  тиск на членські організації з приводу обов’язкової участі на цьому заході, оскільки він  не є статутним. Напрацювання стратегічної сесії будуть представленні для більш широкого обговорення серед членських організацій за допомогою інструментів онлайн-зв’язку. Результати вищезгаданих напрацювань будуть покладені в основу перегляду  Стратегічних пріоритетів розвитку платформи для їх подальшого затвердження під час наступної Генеральної Асамблеї.  

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення