Приєднуйся до робочої групи “Крим.Молодь”

Автономна Республіка Крим є невід’ємною складовою частини України і в межах повноважень, визначених Конституцією України, вирішує питання, віднесені до її відання.
Окупувавши АР Крим у 2014 році, російська федерація порушила різні норми міжнародного права й знехтувала двосторонніми угодами між Україною та росією.
Головним механізмом на сьогоднішній день, який було створено задля вирішення питання АР Крим й повернення АР до складу України, є Кримська Платформа. Кримська Платформа була започаткована на установчому саміті в Києві 23 серпня 2021 року. Даний формат передбачає в собі чотири різні рівні взаємодії: президентський, голів МЗС, депутатський та експертний.

Беручи до уваги механізм функціонування Кримської Платформи, установчі саміти 2021 й 2022 року, перший Парламентський саміт 2022 року, Національна Молодіжна Рада України ініціює набір у робочу групу (зацікавлених стейкхолдерів, експертів та молодь з активною громадянською позицією) задля подальшого обговорення та кооперації щодо ролі молоді у питаннях взаємодії в межах Кримської Платформи.

Попередньо, 2 початкові зустрічі вже мали місце, де НМРУ разом з членськими організаціями обговорили потенційний формат роботи й заходи, які можливо буде організувати задля спільної мети — підняття рівня обізнаності громадян України й іноземців щодо теми АР Крим, й сприяння, таким чином, поступовій деокупації півострову.

Питання, які вже фігурували протягом минулих зустрічей й будуть продовжуватися підійматися надалі:
– Чому важливо пріоритезувати питання молодих людей у перспективі деокупації півострову та його повернення до складу України?
– Якою є наразі роль молоді у форматі Кримської Платформи (й чи передбачена роль молоді взагалі певним чином)?
– Яким чином молодіжні політичні крила України та громадянське суспільство в обличчі активної молоді могло би вийти на міжнародний рівень щодо підвищення колег-однолітків у різних країнах щодо питань АР Крим й ситуації, яка панує наразі на півострові, а також щодо деокупації півострова?
– Які інструменти дозволяють більш повне та доцільне залучення кримської молоді формувати бачення реінтеграції та спільного творення майбутнього АР Крим?
У разі зацікавленості запрошуємо Вас зареєструватись, щоб приєднатися до прогресивної молоді, якій небайдужа доля українського півострову, а також молоді, яка походить звідти родом або ж проживає у АР Крим на даний момент.
Реєстрація у робочу групу: bit.ly/3FaGz28

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення