Початок проекту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine”

Ми раді представити вам захопливу можливість приєднатися до проекту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine” і впливати на демократичний майбутній вибір нашої країни!

Молодь України має великий потенціал для змін, і ми віримо, що разом ми можемо досягнути неймовірних результатів. Наш проект спрямований на розвиток молодіжних організацій, надання їм підтримки та ресурсів для досягнення важливих цілей в розбудові демократичного майбутнього України.

Проект “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine” виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з Національною молодіжною радою України (НМРУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Для кого цей проект:

Проект “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine” призначений для молоді та молодіжних неприбуткових організацій в Україні, які цікавляться питаннями демократії, молодіжної політики, адвокації та захисту прав молоді, громадянського суспільства та лідерства.

Чого ви можете очікувати від участі у проекті:

 • Освітні семінари та тренінги з лідерства, адвокації та управління проектами.
 • Фінансову підтримку для вашої молодіжної організації для реалізації ваших ініціатив.
 • Можливість приєднатися до напрацювань рекомендацій до програм відновлення України та брати активну участь у соціальних змінах в країні.
 • Долучитись до середовища для обміну досвідом та практиками між німецькою та українською молоддю.
 • Отримати безцінний досвід та підтримку в теперішніх та майбутніх проектах.
 • Нові знайомства та яскраві враження під час роботи з проектом.

Які критерії для участі:

 • Вік: Учасників_ць повинен бути в межах визначення молоді відповідно до Закону України “Про основні засади молодіжної політики” (від 14 до 35 років).
 • Приналежність до українських молодіжних організацій
  (в тому числі ті які зараз вимушено покинули свої основне місце діяльності в зв’язку із збройною агресією Росії та були релоковані):
  Учасники_ці мають бути членами_кинями або активістами_ками молодіжних неприбуткових організацій або інших об’єднань, що працюють у сфері молодіжної політики та громадянського суспільства.
 • Мотивація та інтерес: Учасники_ці повинні продемонструвати свою зацікавленість у питаннях демократії, молодіжної політики та лідерства. Вони мають висловити чіткі мотиви для участі в проекті. Таким заявкам буде надаватись більший пріоритет.
 • Орієнтація на співпрацю: Учасникам_цям які створили коаліційну заявку (В складі команди є представники_ці як мінімум 3х ГО) буде надаватись пріоритет.
 • Досвід та навички: Важливим критерієм буде рівень досвіду та навичок учасників_ць у сфері молодіжної політики, фасилітації, лідерства, тренінгів та інших супутніх сферах.
 • Мовні навички: Оскільки заходи можуть проводитися англійською або іншою іноземною мовою, важливо буде наявність або рівень мовних навичок для участі.
 • Можливість активної участі: Учасники_ці повинні мати можливість активно брати участь у всіх заходах проекту та виконувати завдання, які можуть бути накладені на них під час проекту.

Рамки проекту:

Проект розрахований на 3 місячний інтенсив, від початку жовтня та до кінця грудня.

Структура проекту:

 • Онлайн академія з міжнародної молодіжної роботи та співпраці:
  Мета надати навички для пошуку міжнародних можливостей та партнерства, як особистого, так і інституційного, як для молодіжних організацій; акцентувати увагу на тому, що ще є важливим у міжнародній співпраці (міжнародні молодіжні документи та методології, програми молодіжних делегатів, існуючі схеми фінансової підтримки, цінність участі та членства в різних молодіжних платформах тощо)
 • Школа фасилітаторів_ок Молодіжного діалогу:
  Ця школа спрямована на підвищення рівня залучення молоді у формуванні молодіжної політики локальних громад України.
 • Осіння академія молодіжної політики:
  Ця академія може створювати фундамент для розуміння молодіжної політики та її важливості в контексті демократії.
  Учасники_ці можуть отримати поглиблені знання про політичні процеси.
 • Академія молодіжного лідерства та демократії:
  Ця академія спрямована на розвиток лідерських навичок серед молоді та їхню готовність приймати активну участь у громадських справах.
 • Молодіжні кав’ярні:
  Це простір для обговорення актуальних питань молоді та демократії на локальному та регіональному рівнях.
  У цих заходах можуть проводитися панельні дискусії та тренінги, спрямовані на підвищення участі молоді в суспільних процесах та надання фінансової підтримки для розбудову їхнього потенціалу. Ці заходи будуть проводитись в співпраці з регіональними коаліціями та національним рівнем НМРУ.
 • Регіональні молодіжні форуми:
  Регіональні форуми є заходами для підбиття підсумків обговорень та напрацювань отриманих з попередніх етапів проекту.
  На цих форумах обговорюються підсумки молодіжних кав’ярень на регіональному рівні та аналізується, як змінилася молодіжна політика в конкретному регіоні після проведення всіх інших заходів проекту. Ці заходи будуть проводитись в співпраці з регіональними коаліціями та національним рівнем НМРУ.
 • Національний молодіжний форум:
  Національний форум це завершаючий проект офлайн захід, в якому будуть представленні підсумкові результати проекту, аналітичний звіт по дослідженню, панелі з партнерами та представниками органів влади, можливість поспілкуватись з представниками спільноти міжнародної молодіжної політики.

Як зареєструватись:

Реєстрація доступна по посиланню https://forms.gle/hBnTCoh7AFkvJZwk7 . Термін реєстрації – до 15 жовтня, включно.

Залишились питання?

Тоді пропонуємо тобі завітати на нашу вітальну презентацію, де тобі розкажуть більш детально про проект, відкриють для тебе нюанси під час активностей та дадуть відповідь на всі твої питання. Ця подія буде 7го жовтня в 15:00. Посилання на зустріч – https://us06web.zoom.us/j/85780340837?pwd=C6txIpG00eN4rNqJpbcNQlCgXebUZF.1

Також можна надсилати ваші запитання на пошту office@nycukraine.org

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення